Okładzina poręczowa

      Prezentujemy Państwu, wysokiej jakości okładzinę poręczową. Głównym zastosowaniem okładziny poręczowej, jest pokrycie poręczy balustrad schodowych. Wykonana jest ona z bardzo wysokiej jakości polichlorku winylu, który posiada specjalne właściwości, które w znaczącym stopniu ułatwiają montaż poręczówki. To, co należy tutaj w sposób szczególny podkreślić, to fakt, że poręczówkę montujemy po uprzednim poddaniu jej obróbce termicznej. Działanie wysokiej temperatury, w znaczącym stopniu ułatwia nałożenie okładziny na poręcz.

      Nakładka na poręcz, którą mamy w naszej ofercie, posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Dzięki temu, macie Państwo gwarancję nie tylko tego, że produkt jest wysokiej jakości, ale też tego, że jest on w pełni bezpieczny.

       Należy też pamiętać o tym, że składając zamówienie na określoną poręczówkę, trzeba zaznaczyć, jakiego koloru i rozmiaru ma ona być. Wybierając nasze okładziny poręczowe, wybieracie Państwo produkty wysokiej jakości, które jednocześnie odznaczają się bardzo atrakcyjną ceną.

Sprawdź też listwy wyobleniowe.