Kontakt


Pn. - Pt.
godz. 8.00 - 16.00

Formularz kontaktu Formularz
kontaktowy
Telefon Telefon
+48 56 6742621

Węże ogrodowe PVC

Węże ogrodowe PVC

Producent: Firma Skowroński

Opakowanie: wąż pakowany pojedynczo o długości: 20,30 lub 50mb

Waga: w zależności od średnicy węża

Dostępne kolory: pomarańczowy

Sprzedaż: zamówienie przez FORMULARZ, SKLEP

 

Posiadając dom z ogrodem, musimy liczyć się z tym, że prędzej czy później wystąpi konieczność zakupu przez nas węża ogrodowego. Nie sztuką jest jednak kupić wąż ogrodowy, który będzie średniej jakości. Węże ogrodowe, które nasza firma ma w swojej ofercie, odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania. Ważne jest to, że węże ogrodowe posiadają takie właściwości, które chronią je przed skręcaniem i zaginaniem podczas użytkowania – innymi słowy, nasze węże można określić mianem „Anti-Twist”. Jeśli chodzi o wykonanie węży, to opracowaliśmy specjalną mieszankę HiTech. Nasze węże ogrodowe, charakteryzują się też tym, ze mają one nieco grubsze ścianki, aniżeli węże produkowane przez konkurencję. Węże ogrodowe, które są dostępne w naszej ofercie, dostępne są w jednym kolorze – pomarańczowym. Dzięki temu, są one bardzo dobrze widoczne zarówno w wysokich trawach jak i na rozległych terenach zielonych. Nasze węże ogrodowe pvc, pasują do wszystkich szybkozłączy, które są dostępne na rynku.

Profile do wycieraczek systemowych w naszym sklepie w dobrej cenie.

Zastosowanie: węże przeznaczone do transportu wody w ogrodach, gospodarstwach czy warsztatach. Nie ulegają skręcaniu i zaginianiu podczas użytkowania. Właściwość ta zanana jest jako Anti Twist. Ponadto nasze węże mają znacznie grubsze ścianki od tradycyjnych węży. Dzięki temu są bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Wykonanie: opracowaliśmy specjalną mieszankę HiTech, z której wykonany jest wąż. Duża wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim duża sprężystość powodują, że wąż ten nie ulega skręcaniu i zginaniu podczas użytkowania.

Wymiary: znormalizowane do stosowanych powszechnie szybkozłaczek do węży ½ i ¾ cala.

Pasuje do wszystkich szybkozłączy dostępnych na rynku.

 

 

UWAGA: Węży nie zostawiać po ciśnieniem !

 

Kolor pomarańczowy jest widoczny nawet z daleka, dzięki łatwiej go znaleźć w terenach zielonych, wysokich trawach itp.

 

Średnica wewnętrzna: ½ lub ¾ ca

Tolerancja średnicy wewnętrznej: ±0,5 mm

Grubość ścianki węża: ~ 4mm

Dopuszczalne ciśnienie pracy w temp. 23±2°C: 0.8 MPa(ok.8bar)