Noski schodowe PCV

Jeśli ma się w planach założenie gładkiej lub wzorzystej wykładziny na konstrukcję umożliwiającą przemieszczanie się pomiędzy poziomami budynku w warunkach domowych, należy pamiętać o tym, by nabyć elementy zapewniające bezpieczeństwo w trakcie poruszania się po niej. Takim produktem są oferowane przez nas profile - kątowniki oraz noski schodowe. Dzięki ryflowanej powierzchni posiadają one właściwości antypoślizgowe, a przy tym odznaczają się odpornością na ścieranie, co stanowi podwójną gwarancję bezpieczeństwa zarówno dla starszych, jak i młodszych domowników.

Wykonanie z PCV

Popielate, czarne czy może brązowe? Jako producent części z polichlorku winylu nieustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego poza standardowymi kolorami oferujemy również możliwość wykonania kątowników zgodnie z preferencjami klienta – w takim celu wystarczy złożyć odpowiednie zapytanie ofertowe.

Dostępne w naszym sklepie internetowym ryflowane noski schodowe PCV to gwarancja bezpieczeństwa przy stawianiu każdego kroku.