Kontakt


Pn. - Pt.
godz. 8.00 - 16.00

Formularz kontaktu Formularz
kontaktowy
Telefon Telefon
+48 56 6742621

Granulaty PVC

Granulaty PVC

Producent: Firma Skowroński

Opakowanie: worki foliowe

Waga: 25 kg/worek

Dostępne kolory: naturalny lub barwione w masie na kolor biały, czarny lub inny wg indywidualnych uzgodnień

Sprzedaż: zamówienie przez FORMULARZ , mail: biuro@firmaskowronski.pl  

 

Prezentujemy Państwu, wysokiej jakości granulaty PCV. Wytwarzane są one z suspensyjnego polichlorku winylu (PVC) oraz odpowiednich środków pomocniczych, takich jak stabilizatory, plastyfikatory, smary, pigmenty i inne w zależności od wymagań. To, co należy w sposób szczególny podkreślić, to fakt, że oferowane przez nas granulaty PCV spełniają wymagania co do jakości oraz właściwości technicznych, określone przez odbiorców. Twardość naszych granulatów PCV zawiera się pomiędzy 45 ShA – 95 ShA. To, co też jest bardzo istotne, jeśli chodzi o granulaty PCV, to mają one postać regularnych granulek o zbliżonym kształcie i wielkości. Ważne jest to, że nasze granulaty, przechowywane są w pomieszczeniach, w których temperatura nie przekracza 40°C, z daleka od źródła ciepła i tak też winny być one przechowywane po zakupie. Nasz granulat PCV powinien być chroniony przed wilgocią – to bardzo ważne, jeśli zależy nam na zachowaniu jego wszystkich właściwości.

Zobacz węże ogrodowe w naszej ofercie.

Zastosowanie: panele ścienne-sufitowe, profile  dla budownictwa, elementy ogrodzeń , węże ogrodowe, koszulki  osłonowe, profile meblowe, uszczelki , osłony i nakładki , spodnia i wierzchnia część obuwia , przyssawki.

 

Wykonanie: granulaty wytwarzane są z suspensyjnego polichlorku winylu (PVC) oraz odpowiednich środków pomocniczych, takich jak stabilizatory, plastyfikatory, smary, pigmenty i inne w zależności od wymagań.

Receptury są dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Jakość produkowanych granulatów spełnia warunki techniczne  oraz specjalne wymagania odbiorców.

 

Twardości: 45 ShA – 95 ShA

 

Wymiary: granulaty PVC mają postać regularnych granulek o zbliżonym kształcie i wielkości.


Przechowywanie: granulaty są pakowane w worki foliowe o wadze 25kg. Przechowyjemy w pomieszczeniach o temperaturze do 40°C z daleka od źródła ciepła. Chronić przed wilgocią.